Rolex cellini damklocka

393005

ROLEX, Cellini, damarmbandsur, 18 k guld, manuellt uppdrag, precision, 1990-tal, refnr: 5109, nr: W051648, diameter 26 mm, originalarmand ocg´h sölja, solja i 18 k, medföljande extra sölja i gulddoublé, medföljande originalbox, certifikat samt tillbehör

Ej funktionstestad, bruksslitage

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Damklockor, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Rolex cellini damklocka

Budhistorik (18 bud)
2773970
12 000
2773804
11 500
2773803
11 000
2768952
10 500
2768672
10 000

Slutpris SEK:
12 000
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer