Gerhard Nordström, Eftermiddag olja

389787

GERHARD NORDSTRÖM (född 1925): "Eftermiddag", signerad G Nordström, olja på pannå, 57x83,5 cm

PROVENIENS: Galleri Doktor Glas, Stockholm
Skandias Konstförening

Smärre färgbortfall

Budhistorik (27 bud)
2715659
18 500
2715653
18 000
2715646
17 500
2715144
17 000
2715641
16 500

Slutpris SEK:
18 500
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer