Breitling herrarmbandsur colt

388578

BREITLING, armbandsur, Colt, Chrono Ocean, stål, qvarts, 1990-tal, ref. nr. A53050, diameter 38 mm, original länk, originalbox samt certifikat (för värdering)

ej funktionstestad, bruksslitage

Fashion, Klockor/Ur, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Breitling herrarmbandsur colt

Budhistorik (29 bud)
2761657
12 000
2773405
12 000
2761657
11 500
2773403
11 000
2761657
10 500

Slutpris SEK:
12 000
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer