Breitling herrarmbandsur colt

388578

BREITLING, armbandsur, Colt, Chrono Ocean, stål, qvarts, 1990-tal, ref. nr. A53050, diameter 38 mm, original länk, originalbox samt certifikat (för värdering)

ej funktionstestad, bruksslitage

Fashion, Klockor/Ur, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Breitling herrarmbandsur colt

Budhistorik (29 bud)
2761657
12 000
2773405
12 000
2761657
11 500
2773403
11 000
2761657
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 211 EUR, 1 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.