Victor Ceprain Cortes stenmassa

402295

VICTOR CEPRIAN CORTES (född 1946): (6) Figurkompositioner, signerade och numrerade, stenmassa, monterade på metallsockel, höjd ca 24,5-25 cm

En figurkomposition med skada och lös sockel

Konst, Skulpturer

Budhistorik

2016-08-31 kl 19:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.