Erik Westerlind oljemålning

402195

ERIK WESTERLIND (1900-tal): Norrländskt landskap, monogramsignerad EW, olja på duk, ca 60x92 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 39

Erik Westerlind oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2710791
2709384
2708334
2709382
950
2708334
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.