Rolf Mellström oljemålning

402186

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Sjöbodar, Öregrund, signerad och daterad Rolf Mellström 1946, olja på pannå, ca 50x73 cm

Fack 24

Rolf Mellström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2711662
2711660

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.