Gustav Rudberg oljemålning

402184

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Fiskenät på tork", signerad och daterad Rudberg -59, olja på duk, ca 43x75 cm

Fack 52

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2711550
1 700
2711549
1 600
2710828
650
2709939
600
2709385
550

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.