Joachim Granit oljemålning

402164

JOACHIM GRANIT (född 1960): "Kelp II", signerad och daterad Joakim Granit 1994, olja på glas, ca 120x80 cm

Rum 9

Joachim Granit oljemålning

Budhistorik (52 bud)
2710748
5 800
2710747
5 600
2710741
5 400
2710746
5 400
2710741
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.