Bengt Lindström oljemålning

402063

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, olja på duk, ca 97x130 cm

Rum 9

Bengt Lindström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2709679
20 000
2706510
15 000
2704106
10 000
2699713

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.