Arnod Nolle Svensson oljemålning

402061

ARNOLD NOLLE SVENSSON (1915-2008): "Vårväder", signerad och daterad Nolle 79, olja på duk, ca 92x98 cm

Rum 9

Budhistorik (58 bud)
2710966
9 200
2710974
9 200
2710966
8 800
2710971
8 600
2710966
8 400

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.