Peter Klasen

402025

PETER KLASEN (Tyskland, född 1935): Femme, signerad och daterad, 30/99, färggravyr, ca 42x27 cm

Oramad, i passepartout

Peter Klasen
Budhistorik (1 bud)

2700503
2016-08-24 23:05:52

2016-08-31 kl 19:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.