Fåtöljer rött skinn

402001

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel med lösa plymåer, kromade metallben, sitthöjd ca 42 cm

Ytskador, slitage

Rum 5

Fåtöljer rött skinn

Budhistorik (16 bud)
2711514
2711513
1 600
2711512
2711511
1 400
2711478
1 300

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.