Henri Sert oljemålning

402000

HENRI SERT (1938-1964): "Manettek" signerad och daterad 1956, olja på duk, ca 100x81 cm.

Rum 2

Henri Sert oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2711866
9 600
2711865
3 400
2711803
3 200
2709257
2707405

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.