Fåtöljer rött skinn

401999

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel med lösa plymåer, kromade metallben, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, ytskador

Rum 2

Fåtöljer rött skinn

Budhistorik (11 bud)
2711195
2711194
2710991
1 300
2705394
2705383

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.