Henri Sert oljemålning

401998

HENRI SERT (1938-1964): Komposition, signerad och daterad 1962, olja på duk, ca 100x81 cm.

Rum 2

Henri Sert oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2711590
10 500
2704748
10 000
2711589
10 000
2704748
9 600
2704746
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.