Stolar England

401997

STOLAR, 10 st, 1900-talets mitt, England, mahogny, brickmärkta UD, sitthöjd 45 cm

PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Bruksslitage, fläckar

Rum 22

Stolar  England

Budhistorik (28 bud)
2711582
3 800
2710866
3 600
2711581
3 600
2710866
3 400
2699507
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.