Henri Sert blandteknik

401994

HENRI SERT (1938-1964): Komposition med häst, signerad och daterad 1960, blandteknik, ca 56x78 cm.

Rum 4

Henri Sert blandteknik

Budhistorik (6 bud)
2710652
5 000
2710651
4 800
2710650
4 600
2704015
4 400
2702880

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.