Gustav Rudberg oljemålning

401991

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Morgon, Hven", signerad, olja på duk, ca 73x100 cm

Rum 4

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (37 bud)
2711911
40 000
2711920
40 000
2711911
39 000
2711910
38 000
2711909
37 000

Slutpris SEK:
40 000
3 860 EUR, 4 384 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.