Gustav Rudberg oljemålning

401990

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Himmel o Haven, Hven", signerad ā tergo, olja på duk, ca 74x74 cm

Utställd: Liljevalchs 1990 utställning "Vattenlandskap"

Rum 4

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (30 bud)
2711701
31 000
2711698
30 000
2711230
29 000
2711230
27 000
2711694
26 000

Slutpris SEK:
31 000
3 122 EUR, 3 546 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.