Axel Olson Halmstadgruppen

401985

AXEL OLSON (1899-1986): "Stenkrossen Söndrum", signerad Axel Olson -30, olja på duk, ca 32x66 cm

Kundcenter

Axel Olson Halmstadgruppen

Budhistorik (8 bud)
2711743
4 200
2711703
2710078
3 800
2710076
3 600
2710075
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.