Barskåp

401984

BARSKÅP, teak, 1900-talets mitt, med belysning, höjd 121, 79x41 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 17

Barskåp

Budhistorik (18 bud)
2710982
1 700
2710975
1 600
2710968
2710911
1 400
2710906
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.