Esaias Thorén Halmstadgruppen

401983

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Ansikte, signerad och daterad E. Thorén 1945, olja på pannå, ca 61x50 cm

Kundcenter

Esaias Thorén Halmstadgruppen

Budhistorik (11 bud)
2711537
11 000
2711322
10 000
2711321
8 600
2711320
6 600
2710500

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.