Mössbord 1800-tal

401982

MÖSSBORD, furu, 1800-tal, allmoge, låda i sargen, höjd 75, 133x72 cm

Slitage

Möbler, Allmoge

Rum 1

Mössbord 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
2711842
1 800
2710770
1 700
2709962
1 600
2709645
2709961
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.