Esaias Thorén Halmstadgruppen

401978

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Ansikte och vas, signerad och daterad E. Thorén -47, gouache, 26x37 cm

Rum 4

Esaias Thorén  Halmstadgruppen

Budhistorik (5 bud)
2711426
5 000
2711424
4 200
2706019
2700591
2700386
550

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.