Esaias Thorén Halmstadgruppen

401974

ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Död svan", signerad och daterad E. Thorén 1943, gouache, 36x44 cm

Kundcenter

Esaias Thorén  Halmstadgruppen

Budhistorik (3 bud)

2707545
5 000
2707543
2700589

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.