Madeleine Pyk färglitografi

401973

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad M Pyk, färglitografi, ca 29x21 cm

Fack 5

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2710582
2710581
750
2710572
700
2710568
650
2710571
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.