Angelica Wiik färglitografi

401971

ANGELICA WIIK (född 1960): Karusell, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x43 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2699688
2700464
2699688
2699205
2699205
700

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.