Ulrica Hydman Vallien

401963

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm; oramad

Rum 9

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (8 bud)
2711785
2711790
2711785
950
2711736
900
2709896
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.