Jockum Nordström färglitografi

401962

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 190/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Rum 9

Budhistorik (7 bud)
2710883
5 200
2707108
5 000
2710882
5 000
2707108
4 800
2703744
3 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.