Fat silver

401960

FAT, silver, A.B.G., Stockholm 1938, konturerat brätte, längd ca 35 cm, vikt 417 g

Slitage, repor

Silver

Monter 27

Fat silver

Budhistorik (13 bud)
2710623
1 800
2708119
1 700
2700249
1 600
2707046
1 600
2700249

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.