Axel Olson Halmstadgruppen

401959

AXEL OLSON (1899-1986): Båtar på strand, signerad Axel Olson -51, olja på duk, ca 24x35 cm

Kundcenter

Axel Olson Halmstadgruppen

Budhistorik (6 bud)
2709446
4 600
2709445
4 400
2705263
4 200
2703914
3 600
2700620
3 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.