Mirjam Vainio oljemålning

401958

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Juhlat", signerad, olja på duk, ca 70x83 cm

Fack 24

Mirjam Vainio oljemålning

Budhistorik (25 bud)
2711378
3 600
2711377
3 400
2711374
3 200
2711372
2711373

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.