Peter Dahl färglitografi

401956

PETER DAHL (född 1934): Slå inte min kompis, signerad Peter Dahl, färglitografi, PT, bildytan 64x48 cm

Fack 54

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (6 bud)
2709511
550
2711260
500
2709511
450
2709298
2709298

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.