Illum Wikkelsö

401946

ILLUM WIKKELSÖ, soffgrupp, 3 dlr., 1960-tal, jakaranda, rött skinn, soffans längd ca 129 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Cites-intyg medföljer

Möbler, Design

Rum 22

Illum Wikkelsö

Budhistorik (4 bud)

2710786
5 600
2708368
5 400
2710435
5 400
2708368

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.