Byrå gustaviansk stil

401944

BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, dekor med intarsia av festonger och putti, detaljer i patinerad mässing, höjd ca 83, 110x48 cm; nyckel medföljer

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Cites-intyg medföljer

Rum 4

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
2710329
5 800
2710106
5 600
2710106
5 400
2709991
5 200
2706708
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.