Spegel gustaviansk

401939

SPEGEL, 1700-talets slut, gustaviansk, förgylld och skuren dekor, ca 130x58 cm

Slitage, krön saknas, lagningar, senare glas och bakstycke

Speglar

Rum 12

Spegel gustaviansk

Budhistorik (18 bud)
2709868
6 200
2709531
6 000
2709531
5 600
2709758
5 400
2709531
5 200

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.