William Mellor oljemålning

401936

WILLIAM MELLOR (1851-1931): Landskap med vattenfall, signerad William Mellor, olja på duk, ca 31x46 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

William Mellor oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2707893
3 200
2707617
2707614
1 600
2707611
2707609
1 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.