William Mellor oljemålning

401935

WILLIAM MELLOR (1851-1931): Landskap med vattenfall, signerad William Mellor, olja på duk, ca 31x46 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

William Mellor oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2707892
3 200
2707636
1 400
2706548
1 300
2706503
2703343

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.