Byrå i empirestil

401887

BYRÅ, 1800-tal, empirestil, mahognyfanér med intarsia, med lådinredning, höjd 89, 71x45 cm

Nyckel saknas, fanérskador, delar saknas

Rum 21

Byrå i empirestil

Budhistorik (14 bud)
2709331
1 300
2708905
2709329
2708905
2709242
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.