Piedestal 1800-talets andra hälft

401867

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, svarvad, svart bemålning, höjd ca 91, 21x21 cm

Senare bemålning, slitage

Rum 14

Budhistorik (19 bud)
2706820
1 400
2706707
1 300
2706819
1 300
2706707
2706818

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.