Madeleine Pyk etsning

401866

MADELEINE PYK (född 1934): "Byn", signerad M Pyk, färgetsning, 5/50, 20x11,5 cm

Fack 8

Madeleine Pyk  etsning
Budhistorik (3 bud)

2704448
2699884
2698864

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.