Madeleine Pyk etsning

401865

MADELEINE PYK (född 1934): "Självporträtt", signerad M Pyk, färgetsning, 9/56, 20x12,5 cm

Fack 17

Madeleine Pyk etsning

Budhistorik (5 bud)
2709903
500
2699883
450
2697751
2697368
2697363

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.