Madeleine Pyk färglitografi

401864

MADELEINE PYK (född 1934): "Brasserie", signerad M Pyk, färgetsning, 59/100, ca 20x11 cm

Fack 23

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2709181
700
2709095
650
2709180
650
2709095
600
2709052
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.