Nattduksbord vita

401857

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal, vitmålade, höjd ca 52, 54x30 cm

Senare bemålning, slitage

Rum 19

Nattduksbord vita

Budhistorik (12 bud)
2709581
2709584
750
2709581
700
2709582
650
2709581
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.