Seifert bronsskulptur

401845

FRANZ SEIFERT(1866-1951): skulptur, brons, signerad och daterad Franz Seifert 1921, Wien, höjd ca 36 cm

Konst, Skulpturer

Seifert bronsskulptur

Budhistorik (19 bud)
2709506
3 200
2709423
2709505
2 800
2709423
2 600
2709307
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.