Stig Danielsson oljemålning

401827

STIG DANIELSSON (1935-2012): "T-centralen", monogramsignerad och daterad Cege -68, olja på duk ca 33x31 cm

Fack 23

Stig Danielsson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2710000
1 800
2709990
1 700
2709996
1 700
2709990
1 600
2709982

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.