Berndt Wennström olja

401826

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), motiv från Södermalm, signerad B Wennström, olja på duk, 54x73 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 32

Berndt Wennström olja

Budhistorik (6 bud)
2709227
2705542
3 200
2704585
2698404
2 600
2697947

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.