Stig Danielsson oljemålning

401823

STIG DANIELSSON (1935-2012): Frukter, monogramsignerad och daterad Cege -68, olja på duk, ca 25x27 cm

Rum 4

Stig Danielsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2708788
2708143
750
2704243
700
2708142
700
2704243
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.