Oljemålning hamnmotiv

401815

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, hamnmotiv, kopia, signerad A. Hanzeen 17, olja på duk, ca 75x130 cm

Rum 6

Oljemålning hamnmotiv

Budhistorik (4 bud)

2709450
450
2709187
2708682
2697762

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.