Fåtäljer Odd Knutsen

401785

ODD KNUTSEN, "Luna Chair", fåtöljer, 1 par, för Hjellegjerde, Norge, 1970-tal, brun skinnklädsel

Slitage

Rum 2

Fåtäljer Odd Knutsen

Budhistorik (16 bud)
2707047
2709422
2707047
950
2709421
900
2707047
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.